Gdzie w Poznaniu wykonam cięcie cnc w metalu?

Gdzie w Poznaniu wykonam cięcie cnc w metalu?
tubeplayer.pl

Cięcie cnc metal w Poznaniu wykonamy w wymienionych punktach:

  • Frezowanie – Poznań. Wykonuje się tam projekty w zakresie: elementów meblarskich, szkutniczych, architektury wnętrz, dekoracji i szablonów. Firma pracuje na takich materiałach jak: drewno, sklejka, metal, mdf, hdf, plexi, pcv i wiele innych. Do najważniejszych atrybutów tej propozycji z pewnością można zaliczyć laserowe wycinanie i grawerowanie. Laser CO2 pracuje z dokładnością nawet do 0,01mm. Oznacza to, że powtarzalność i produkcja seryjna firmy jest na najwyższym poziomie.

    Dzięki tej zaawansowanej maszynie, można wycinać elementy o najbardziej detalicznych właściwościach. Laser gwarantuje: gładkie krawędzie i równe ścianki wycinanych kształtów. Należy dodać, że firma działa na rynku od 1998 roku, co oznacza, że zdobyła ogromne doświadczenie poprzez realizację setek tysięcy projektów. Firma szczególnie specjalizuje się we współpracy z firmami, które stawiają stoiska targowe, elementy scenograficzne dla teatru i produkcji telewizyjnych;

  • Num-tech to następna firma, która specjalizuje się głównie we frezowaniu typu cnc. W przeciwieństwie do poprzedniej propozycji – jest to miejsce młode, lecz bardzo innowacyjne i precyzyjne. Pracownicy Num-tech zdobywali doświadczenie w najbardziej zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych za granicami kraju.

    Dzięki temu, wprowadzili do oferty firmy najlepsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Frezowanie CNC odbywa się za pomocą specjalnych oprawkach, które napędzają frezarkę. Firma oferuje różne typy frezowania: 5-osiowe, 3-osiowe, a także: obróbkę ślusarską, polerowanie oraz spawanie i szlifowanie płaszczyzn. Dzięki młodemu zespołowi, oferta firmy stale się rozwija. Zapał i chęć do ciągłej nauki i zdobywania doświadczenia sprawiają, że coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z oferty tej nowinki na poznańskim rynku;

  • Cięcie cnc w metalu można także wykonać w miejscu, jakim jest BROCAR. Co prawda firma znajduje się na Plewiskach, czyli obrzeżach Poznania, lecz oferuje bardzo precyzyjne realizacje.

    Obróbka skrawieniem jest jedną z flagowych ofert BROCAR. Kompleksowość usługi polega na dopasowaniu konkretnych technologi frezowania do indywidualnych projektów. Zakład pracował już dla takich branż jak: medycyna, motoryzacja, rynek lotniczy, przemysł i automatyka oraz różne kategorie produkcyjne. Każde zlecenie jest traktowane przez pracowników bardzo indywidualnie. Oznacza to, że cały proces zaczyna się od szukania adekwatnych rozwiązań, a nigdy stosowania poprzednich, powtarzalnych technik bez zastanowienia.

.

automaty do bram garażowych Magazyny Energii