Last minute z dzieckiem

Last minute z dzieckiem

1 listopada 2017 Wyłącz przez Jarek

Wakacje last minute to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Nieraz w normalnej cenie jaką zapłaciliby dorośli jadą z nimi dzieci. Ekonomicznie i z fantazją – takie wakacje rodzina zapamięta na długo. Jednak jadąc z dzieckiem na wakacje „za pięć dwunasta” trzeba pamiętać o kilku sprawach.

Dokładnie zapytać w biurze podróży o warunki pobytu dzieci. Maluchy często mają wyjazd za darmo, a na miejscu okazuje się, że trzeba zrobić dopłatę klimatyczną lub zapłacić za dodatkowe jedzenie. Koniecznie sprawdź, czy w ofercie są dodatkowe łóżka, czy jest opcja wypożyczenia łóżeczka. Istotne jest też bezpieczeństwo obiektu i miejsca na zewnątrz.

Upewnij się, że dziecko spokojnie i bezpiecznie będzie mogło się bawić. Warto zapytać o atrakcje dla najmłodszych – sale i place zabaw coraz częściej kuszą turystów. Niektóre hotele zatrudniają wykwalifikowanych animatorów. Może w pobliżu są baseny, zoo? Dzieci szybko się nudzą, dlatego trzeba być przygotowanym na taką ewentualność.

Często wybierając ofertę last minute zapominamy zapytać o atrakcje dla dzieci – a ta wiedza znacznie ułatwi i uprzyjemni pobyt. Będąc w restauracji także warto zapytać o udogodnienia dla najmłodszych jak np. restauracja kącik dla dzieci warszawa.

sala weselna zielona góra