Wysokiej klasy wyrzutnie – przemysł zbrojeniowy

Wysokiej klasy wyrzutnie – przemysł zbrojeniowy
www.wse.sosnowiec.pl

Jak w każdej dziedzinie, tak samo w przemyśle zbrojeniowym, wiele sprzętów jest kopiowanych lub produkowanych na wzór innych. To zwyczajny i bardzo popularny zabieg.

Nikt nie ma do tego zastrzeżeń, zwłaszcza że nowe egzemplarze znacznie przeważają pod względem technologicznym nam poprzednimi. Są też lepiej dopracowane.

Takie kierunek rozwoju przemysłu zbrojeniowego nie oznacza kroku w tył, w końcu to kopiowanie, a wręcz kroku do przodu – bo tworzone nowe sprzęty zachwycają świat. Zdarza się, że produkowane w danym kraju kopie na potrzeby tego kraju są zwyczajnie tańsze od zagranicznych pierwowzorów.

W Polsce popularne są wyrzutnie rakietowe, których „matką” jest produkt rosyjski. Jednak wyrzutnie produkowane w Stalowej Woli są bardzo dobrej jakości i wyróżniają się wytrzymałością.

Pojazd ma niesamowitą moc, a jego zasięg ostrzału to blisko 50 kilometrów. Cała wyrzutnia tak jest skonstruowana, aby zapewniała żołnierzom najwyższą formę bezpieczeństwa – balistyczna warstwa, jaką pokryty jest przód auta w tym kabina, skutecznie chroni przed atakami i ostrzałem.

https://www.hkl.pl/ energia elektryczna dla firm