Zaparowane lustro

Zaparowane lustro
www.artcd.pl

Zaparowane lustro w łazience po wieczornej kąpieli jest bardzo kłopotliwe, bowiem uniemożliwia wykonanie wielu czynności związanych z higieną twarzy, ale także znacząco psuje estetykę pomieszczenia. Przecierając zaparowane lustro szmatką czy ręcznikiem zazwyczaj pozostawiamy na nim smugi, które wymagają później dokładnego wyczyszczenia zabrudzonej powierzchni przy pomocy odpowiednich specyfików.

Jednakże istnieją domowe sposoby na pozbycie się problemu zaparowanego i pomazanego lustra. Do jednego z nich potrzebujemy jedynie suszarki do włosów, bowiem wystarczy skierować na zaparowane lustro strumień powietrza z suszarki do włosów, dzięki czemu nie będziemy musieli dodatkowo wycierać lustrzanej powierzchni i unikniemy nieestetycznych smug, które wymagałyby od nas dalszych czynności porządkowych przy użyciu środków chemicznych.

Nie ulega wątpliwości, że odparowanie powierzchni lustra przy pomocy suszarki do włosów to niezwykle banalny, ale skuteczny sposób na dłuższe cieszenie się czystością w łazience.

Szaty liturgiczne http://ornaty.pl/pol_m_Szaty-Liturgiczne-237.html haftowane https://www.lamix.pl/pl/menu/120/reczniki-papierowe.html